KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12612312
nr 1261 2312
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Bertil Wahlberg (f. 1923), Sverige. Läsande barn, Signerad. Olja på duk, 46x37 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 17 juni 2019
kl 20:07:11
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg